Суббота, 2024-Май-04, 17:18
Приветствую Вас Пробегавший мимо

Регистрация
Вход

Творчість Люко Дашвар - Twilight Ukrainian Forum


  • Страница 1 из 1
  • 1
Twilight Ukrainian Forum » Наша библиотека » Класична та сучасна українська література » Творчість Люко Дашвар
Творчість Люко Дашвар
ladyStella Дата: Четверг, 2011-Янв-13, 18:26 | Сообщение # 1
Владыка Аро
Группа: Администраторы
Сообщений:2115

Статус: Оффлайн

Страна:


My Team:

Люко Дашвар (справжнє ім'я Ірина Миколаївна Чернова; *2 травня 1954(19540502), Херсон) — українська письменниця, сценарист, журналіст. Лауреат літературної премії Коронація слова: у 2007 році роман «Село не люди» здобув ІІ премію, у 2008 за «Молоко з кров'ю» (або «Примха») стала дипломантом конкурсу, а 2009-го її роман «Рай. Центр» отримав диплом «Вибір видавців».

Народилася в Херсоні. Має дві вищі освіти: Одеський інститут легкої промисловості (інженер-механік), Академія державного управління при Президентові України (магістр державного управління). У журналістиці з 1986 року. Закінчила курси сценарної майстерності голлівудського професора Річарда Креволіна. З 1991 року — головний редактор херсонської молодіжної газети. Потім працювала головою комітету у справах преси і інформації херсонської облдержадміністрації. З 2001 року головний редактор газети «Селянська зоря». Деякий час працювала журналістом і редактором жіночих журналів.

Творча діяльність

Почала писати сценарії для кіно: «ЛунаОдесса» і «Время — это все».

З 2006 року займається тільки літературною діяльністю.

Письменниця й сценаристка Люко Дашвар – унікальне явище в сучасній українській літературі.

Її перший роман «Село не люди» став лауреатом премії конкурсу «Коронація слова 2007».

Наступний роман «Молоко з кров’ю» став дипломантом «Коронації слова 2008» та переможцем конкурсу «Книжка року Бі-Бі-Сі-2008».

Третій роман авторки «РАЙ. центр» став дипломантом конкурсу «Коронація слова 2009» у категорії «Вибір видавців».

Четвертий роман «Мати все» вийшов восени 2010 року. Загальний наклад цього роману на кінець року вже складав 52 тисячі примірників.

Авторка передмови до роману, популярна телеведуча Ольга Герасим’юк, «проковтнувши» «Мати все» за ніч, емоційно зазначила: «Ось прочитайте це самі. Ось побачите за одну ніч. Буде боляче, бридко, солодко й дуже добре. І ви можете не зізнаватись, що це про вас».

Загальний наклад книжок письменниці, яка друкується виключно у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», складає вже понад 180 тисяч примірників, що, за словами ЗМІ, робить авторку «найтиражованішою письменницею країни».

2010 року конкурс «Коронація слова» надав письменниці офіційний статус «Золотого автора» — автора, чиї твори продані накладом понад 100 тисяч примірників.

Твори

* «Село не люди» (2007) online, download
* «Молоко з кров'ю» (2008) online, download
* «Рай. Центр» (2009) online
* «Мати все» (2010) online,


Медальки:

Создатель сайта Авторитет Сумеречная мисс За огромную любовь форумчан За активность на сайте За тысячу классных постов Примерный пользователь
 
Masja Дата: Пятница, 2011-Янв-14, 13:26 | Сообщение # 2
Devilish Butler
Группа: Администраторы
Сообщений:1860

Номерок ICQ: 290155265
Статус: Оффлайн

Страна:


My Team:

сьогодні закінчила читати її "молоко з кров"ю". життєва книжка, не сильно люблю такі читати, казки - ото моє, а за неї взялася задля годиться.. пише взагалі прикольно, калинова мова і все таке.. але ж жорстоко, криваво, при чому, початок геть не передвіщав такої кінцівки..
тим, хто любить звичну життєву прозу думаю сподобається.. але як на мене, то Толкієни краще cool . хочу завершити вивчення Дашвар її "Мати все", хвалять люди) але не знаю коли то буде)

Медальки:

Создатель сайта  Наша гордость Наш креативщик Сумеречная мисс За огромную любовь форумчан За активность на сайте За тысячу классных постов Примерный пользователь

"...Я прилетел оттуда, где можно голышом сидеть на горке наблюдая за ночным звездным небом..." - Усуи Такуми, извращенный пришелец с планеты Феромон

 
ladyStella Дата: Суббота, 2011-Янв-15, 09:48 | Сообщение # 3
Владыка Аро
Группа: Администраторы
Сообщений:2115

Статус: Оффлайн

Страна:


My Team:

Quote (Masja)
"Мати все"

наразі єдина книга яку я прочитала від Люко Дашвар. Теж жорсткий сюжетик, але мені він запав дуже до душі. Я навіть купила книженцію, бо тоді ше її не було в неті))) Але не про то. Взагалі, книжка дуже класна, навіть якшо це проза не про світ фентезі.

Якшо ви ше не вирішили чи слід читати цю книгу, то можна перейти по ссилці і глянути шо там за уривки)) Саме завдяки ним я і дуже захотіла купити і прочитати цю книгу)

Одна моя знайома мені рекомендувала прочитати Село і люди. Але якийсь такий дивний початок і брак часу =) не сприяли тому, щоб звершилось прочитання цього роману.

Так само можна прочитати молоко з кров"ю російською, замовивши в клубі сімейного дозвілля))))) така собі маленька реклама))


Медальки:

Создатель сайта Авторитет Сумеречная мисс За огромную любовь форумчан За активность на сайте За тысячу классных постов Примерный пользователь
 
Masja Дата: Суббота, 2011-Янв-15, 12:00 | Сообщение # 4
Devilish Butler
Группа: Администраторы
Сообщений:1860

Номерок ICQ: 290155265
Статус: Оффлайн

Страна:


My Team:

Quote (ladyStella)
Село і люди

"Село НЕ люди"
Я починала, але геть не пішло. Кажуть - то найстрашніший її твір...

Медальки:

Создатель сайта  Наша гордость Наш креативщик Сумеречная мисс За огромную любовь форумчан За активность на сайте За тысячу классных постов Примерный пользователь

"...Я прилетел оттуда, где можно голышом сидеть на горке наблюдая за ночным звездным небом..." - Усуи Такуми, извращенный пришелец с планеты Феромон

 
ladyStella Дата: Суббота, 2011-Янв-15, 19:02 | Сообщение # 5
Владыка Аро
Группа: Администраторы
Сообщений:2115

Статус: Оффлайн

Страна:


My Team:

Quote (Masja)

"Село НЕ люди"

ну та))) але для мене воно буде асоціюватись тільки з тим висловом - село і люди)) але то таке... я його не читала, тому не можу нічо сказати... ото збираюсь купити якусь книжку Дашвар: або Кров з молоком, або Рай.Центр...))

Медальки:

Создатель сайта Авторитет Сумеречная мисс За огромную любовь форумчан За активность на сайте За тысячу классных постов Примерный пользователь
 
Twilight Ukrainian Forum » Наша библиотека » Класична та сучасна українська література » Творчість Люко Дашвар
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Ролевые игры
Сумерки. Игра над чувствами



Тайны, загадки и головоломки, составляющие нашего существования. Красота, гармония и плавность – жизненная сила Мира. Стремиться к совершенству и по пути не свернуть с нужной дороги – мечта каждого. А о чем мечтаешь ты? Открой свои возможности вместе с форумом Сумерки. Игра над чувствами.

Раздел на форуме
Информация

Пробегавший мимо


Группа:
Путник

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Логин:
Пароль:
Цветовая схема


Мы ищем таланты
Наш сайт расширил свои границы, вобрав в себя все мистической и сверхинтересное. И мы ищем талантливых и активных пользователей, полных энтузиазма и свежих идей. К сотрудничеству приглашаются авторы произведений как на мистическую тематику, так и собственных творений, мастера фотошопа, креативщики. Свои идеи и пожеланий можно высказать в теме Зеленый Свет
События
Информер праздники сегодня
Поиск по сайту


Мы в контакте
Мы в Контакте. Будь на связи!
Календарь

Мини-чат


Поделиться ссылкой
Партнеры и Друзья
Наш опрос
Любимая сцена Затмения
1. Соблазнение Эдварда Беллой
2. Инструктаж Джаспера
3. Диалог в палатке
4. Предложение руки и сердца
5. Кульминационная битва
6. Погоня волков и Калленов за Викки
7. Легенда о третьей жене
8. Драка Эд+Викки
9. История Джаспера
10. Обращение Райли
11. История Розали
Всего ответов: 65
Переводчик
Поисковик в интернете


Статистика
Администраторы  ˜  Модераторы
Журналисты  ˜ Друзья
V.I.P.
 
 
Если Вам понравился наш сайт - проголосуйте просто перейдя по ссылке
 

Twilighter Top for Twilight fans

Twilight Poison Topsite